Ślusarz

Oferty pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:52

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Kędzierzynie-Koźlu obszarze Utrzymania Taboru Kolejowego:

Obowiązki:
* Prace monterskie
* Prace szlifierskie
* Cięcie stali
* Naprawa układów hamulcowych wagonów towarowych

Wymagania:
* Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
* Wykształcenie zawodowe
* Podstawowa znajomość rysunku technicznego
* Sumienność, rzetelność , zaangażowanie

Oferujemy:
* Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Dobre warunki zatrudnienia
* Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
* Prywatną opiekę medyczną

Telefon: 721 888 789