Kierowca C+E cysterny (bez ADR) kraj. Opolskie 6000 zł NETTO

Oferty pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:51

Jesteśmy dystrybutorem płynu AdBlue® oraz wodnych roztworów mocznika i amoniaku. Posiadamy magazyny na terenie całej Polski. Na terenie Zakładów Azotowych w Puławach, w naszym centralnym magazynie, konfekcjonujemy płyn AdBlue® do mniejszych opakowań: paleto pojemników, beczek i kanistrów. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku, zajmujących się dystrybucją AdBlue / NOXY na terenie kraju.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E
• prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy
• motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania zawodowe

Obowiązki:
 Transport płynnych środków chemicznych (bez ADR)
 Samodzielny załadunek i rozładunek AdBlue / NOXY

Oferujemy:
• system pracy pon-pt, weekend w domu
• konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
• nowoczesną flotę, komfortowe auta wyposażone w nawigację GPS oraz inne systemy telematyczne
• szkolenia wstępne
• szacunek i bezpieczeństwo dla kierowców poprzez przestrzeganie czasu pracy.
• Dodatkowe premie

kontakt telefoniczny 535665086