Kierowca kat. B i C

Oferty pracy w Inowrocławiu
Kontakt:

18 paź 2018, 11:40

Sieć hurtowni materiałów wykończenia wnętrz FHUP „ ABLER” Sp. z o.o. poszukuje do swojego oddziału w INOWROCŁAWIU osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- załadunek i rozładunek towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy
- realizacja dostaw do klientów
- obsługa klientów
- sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
- współpraca z działem sprzedaży
- dbanie o dobry stan techniczny pojazdu

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- obowiązkowo prawo jazdy kat. B, C + karta kierowcy
- umiejętność pracy w zespole
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane
- uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności

Telefon: 609 690 523