Zatrudnię do sprzątania w banku-Hrubieszów

Oferty pracy w Hrubieszowie
Kontakt:

11 lis 2018, 01:14

Grupa INWEMER działająca na terenie całego kraju w zakresie profesjonalnego utrzymywania porządku dla firm i instytucji poszukuje kandydatki/ów do sprzątania w Hrubieszów.

Pilnie poszukiwane osoby na stanowisko : Sprzątaczki /cza

Miasto: Hrubieszów
ul.Piłsudskiego

praca od pn do pt
w godz.: 8.00-10.00 , 16.00-18.00

Zakres obowiązków :
-utrzymanie czystości i porządku banku : mycie podłóg,odkurzanie,mycie mebli,mycie okien

Wymagania:
-chęć ,zaangażowanie
-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
-gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy :
-stabilne zatrudnienie
-wsparcie Koordynatora

Telefon: 667-441-333