Pracownik Ochrony

Oferty pracy w Hrubieszowie
Kontakt:

11 lis 2018, 01:16

Renomowana firma z branży Ochrony osób i mienia zatrudni pracownika ochrony na terenie CHEŁMA i HRUBIESZOWA

Zadania
• wykonywanie zadań ochrony fizycznej
• dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
• realizacja procedur ochrony
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania
• pewność siebie, opanowanie
• inicjatywa w działaniu
• dyspozycyjność
• sumienność i zaangażowanie

Oferujemy• atrakcyjne wynagrodzenie
• osobom bez doświadczenia zapewniamy przeszkolenie
• elastyczny harmonogram pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb
• pracę w doświadczonym zespole
• terminowe wynagrodzenie
• pakiety medyczne
• ubezpieczenie zdrowotne

Telefon; 691-360-497