Pracownik produkcji- operator maszyn CNC

Oferty pracy w Gostyniu
Kontakt:

01 gru 2018, 04:13

Firma produkcyjna Van-Care Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Gostyniu poszukuje kandydata na stanowisko:
Pracownik produkcyjny- operator maszyn CNC
Miejsce pracy: Gostyń
Zakres obowiązków:
-zadania związane z obsługą pras,
-obróbka blach metalowych w oparciu o dokumentację techniczną i plany produkcyjne,
-kontrolowanie poprawności wykonania detalu,
-dbanie o przestrzeganie zasad BHP.

Oczekiwania:
-wykształcenie techniczne,
-sprawne posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
-znajomość rysunku technicznego,
-dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
-gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:
-przyuczenie do zawodu poprzez profesjonalne szkolenia wewnątrzzakładowe i szkolenia zewnętrzne kierunkowe,
-umowę o pracę na pełen etat z 3-miesięcznym okresem próbnym,
-praca w systemie dwuzmianowym ,
-wynagrodzenie zasadnicze i premie uznaniowe,
-różnorodną pracę dającą możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
-szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,
-miejsce parkingowe na terenie firmy,
-możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego pracowników

Telefon: 607 270 730