Samodzielny księgo-wy/wa

Oferty pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

18 cze 2019, 07:47

STEMAR spółka cywilna prowadząca działalność w zakresie między innymi: sprzedaży płytek ceramicznych , armatury łazienkowej , materiałów budowlanych do aranżacji wnętrz.

Nasza wizja ,,Dostarczamy wygodę i solidność'' sprawia, że praca w STEMAR umożliwia ciągły rozwój i gwarancje ciągłości zatrudnienia .

Jeśli masz:

wykształcenie wyższe ;
pracowałaś co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku ;
masz wiedzę w zakresie prowadzenia księgowości za pomocą programu Optima
znasz przepisy Ustawy: o rachunkowości , podatku dochodowego od osób fizycznych , podatku VAT oraz Zakładu Pracy Chronionej
to zapraszamy do składania aplikacji na to stanowisko .

Gdzie będziesz pracować: ul. Mała 5 Gorzów Wlkp.

Możesz liczyć na:

aktywny czas w nowoczesnym biurze wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi,
pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie - lidera branży ceramiki budowlanej
możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, oraz uczestniczeniu w budowaniu firmy.
atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekujemy od Ciebie:

praktyki w zakresie prowadzenia pełnej księgowości ,
znajomości przepisów ustaw podatkowych i VAT
swobodnego posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności Excel-em,
życzliwości i profesjonalizmu w komunikacji z pracownikami,
wykonywania zadań rzetelnie, dokładnie i radzenia sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami,
znajomość przepisów w zakresie Zakładu Pracy Chronionej

Twoje zadania to odpowiedzialność za:

księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży powiązaniu z ewidencjami VAT
ewidencjonowanie list płac , ubezpieczeń społecznych i podatków
prowadzenie ewidencji środków trwałych
sporządzanie deklaracji VAT , PIT i sprawozdania finansowego
Wysyłanie elektronicznie do Urzędów : deklaracji VAT , GUS , PIT
Współpraca z działem kadr i prac , pracownikami sklepów w zakresie niezbędnym do prawidłowego prowadzenia ewidencji księgowej.

Tel: 601 716 001