JUST FUN - magazynier

Oferty pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

18 cze 2019, 07:30

Firma JUST FUN jest wiodącym, światowym producentem akcesoriów i elementów konstrukcyjnych wyposażenia placów zabaw, obecnym na rynku od blisko 15 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Zakres obowiązków:

•realizowanie zamówień klientów, tj. pakowanie i wysyłanie towarów

•przyjmowanie towaru na magazyn

•kontrolowanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

•kontrola stanów magazynowych

•dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:

•doświadczenie na podobnym stanowisku

•uprawnienia do obsługi wózków widłowych

•komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

•dobra organizacja pracy

•wysoka kultura osobista

Oferujemy:

•stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

•pracę od poniedziałku do piątku

•atrakcyjny system premiowy

•miłą atmosferę

•ciekawą pracę w młodym i energicznym zespole

•dodatkowe benefity - karta MultiSport

Tel: 957 390 390