Przedstawiciel Handlowy Oddział Gorlice HM Gordon

Oferty pracy w Gorlicach
Kontakt:

25 lis 2018, 02:36

Hurtownia Motoryzacyjna Gordon poszukuje Przedstawiciela Handlowego

Zakres obowiązków:

• kontakt z klientem
• poznawanie potrzeb klienta i przygotowywanie ofert
• dbałość o dobry wizerunek firmy
• pozyskiwanie nowych klientów
• monitorowanie lokalnego rynku części
• analiza działań konkurencji
• poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranych produktów
• wdrażanie akcji promocyjnych
• realizacja założeń polityki sprzedaży
• współpraca z partnerami handlowymi

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
• predyspozycje do pracy w zespole
• umiejętność planowania i organizowania pracy
• dyspozycyjność i uczciwość
• znajomość budowy samochodów
• prawo jazdy kat. B
• ambicja i chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenia oraz kompleksowe przygotowanie do pracy na zajmowanym stanowisku
• szkolenia branżowe
• wszystkie niezbędne narzędzia
• możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Telefon; 52 372 54 41