Operator maszyn - pomocnik

Oferty pracy w Gdyni
Kontakt:

14 lis 2018, 11:25

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która pomaga swoim pracownikom odnaleźć ich właściwą ścieżkę zawodową, inwestuje w ludzi? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV - jesteśmy tuż obok.

oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, pozostałe świadczenia)
- możliwość przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie 16 zł/h brutto wypłacane zawsze na czas
- pakiet dodatków RandstadPlus: karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie (aż 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski, z możliwością korzystania z siłowni, basenu lub zajęć fitness); atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, pizzeriach i kawiarniach
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę na dwie zmiany 6-14, 14-22,

zadania

- obsługa maszyn produkcyjnych,
- współpraca z mechanikami i pracownikami produkcji,
- przestrzeganie zasad BHP,

oczekujemy

- mile widziane wykształcenie zawodowe (mechaniczne)
- umiejętność posługiwania się narzędziami
- umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie

telefon: 697 400 214