Doradca klienta - Sprzedawca - Gdańsk - Galeria ALFA

Oferty pracy w Gdańsku
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

01 lip 2019, 08:17

Firma Świat GSM poszukuje pracowników na stanowisko doradca klienta -sprzedawca

miejsce pracy: Gdańsk , Galeria ALFA

Obowiązki:

-profesjonalna obsługa Klientów

-aktywna sprzedaż telefonów i akcesoriów oferowanych przez Firmę

-bieżące raportowanie sprzedaży

-dbałość o ekspozycję i porządek w miejscu pracy

-budowanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientem

Wymagania:

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

-potencjał handlowy poparty doświadczeniem w sprzedaży produktów bądź usług

-umiejętność pracy w zespole

-silna motywacja w dążeniu do wyznaczonych celów

-zdolności organizacyjne

-dyspozycyjność

Oferujemy:

-pracę w młodym i dynamicznym zespole

-atrakcyjne warunki wynagradzania

-możliwości rozwoju zawodowego

Nie jest wymagane doświadczenie w branży. Zapewniamy atrakcyjne szkolenia
Telefon: 533 399 845