Technolog

Oferty pracy w Chodzieży
Kontakt:

03 gru 2018, 01:43

Firma Kablonex jest jednym z największych producentów folii w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG PRODUKCJI FOLII

Obowiązki:

Wspieranie i optymalizacja procesu produkcji poprzez dobór odpowiednich surowców, komponentów i parametrów przetwarzania
Rozwiązywanie problemów technologicznych oraz udział w procesie kalkulacji cen wyrobów
Odpowiedzialność za prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem nowych wyrobów
Prowadzenie prób technologicznych i zarządzenie dokumentacją z powyższych obszarów
Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub podobnym w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji opakowań z folii
Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
Mile widziane wykształcenie kierunkowe (techniczne lub chemiczne)

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia do indywidualnego ustalenia
Możliwość realnego rozwoju zgodnie z osobistymi kompetencjami
Przyjazną atmosferę w pracy
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na nowoczesnym parku maszynowym w Polsce.

Telefon: 797-909-669