Pracuj w TOYOTA!

Oferty pracy w Brzegu
Kontakt:

25 paź 2018, 01:13

Praca na produkcji? Tylko w TOYOTA Motor Manufacturing Poland!
Dołącz do naszego zespołu w Jelczu-Laskowicach! Autobus pracowniczy dowiezie Cię do pracy, a pomocny, zgrany zespół zadba o świetną atmosferę!

oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
- pracę w zgranym i pomocnym zespole
- dopłatę do posiłków pracowniczych i dojazdów(z wybranych miejscowości)
- atrakcyjny pakiet benefitów

zadania

- praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
- obsługa maszyn i urządzeń
- wizualna kontrola jakości

oczekujemy

Oczekujemy:

- dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
- wysokiej motywacji do pracy
- dbałości o szczegóły
- sprawności manualnej
- doświadczenia w pracy na produkcji - mile widziane

Telefon: 667 450 230