Praca Przedstawiciel Handlowy Indigo Bielawa

Oferty pracy w Bielawie
Kontakt:

23 lis 2018, 10:40

De Beaute Ewelina Fedorowicz
Oficjalny dystrybutor marki Indigo

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

-sprzedaż i promocja produktów firmy,
-utrzymywanie stałego kontaktu z klientem,
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
-śledzenie zmian i nowości w branży,
-raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

-min. rok doświadczenia w sprzedaży,
-mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej,
-komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientem,
-znajomość technik negocjacji,
-podstawowe umiejętności analityczne,
-świetna organizacja,
-prawo jazdy kat. B,
-znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

-pracę z doskonałym produktem, który spełnia oczekiwania
-najbardziej wymagających klientów,
-możliwość awansu zawodowego,
-szkolenia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji,
-niezbędne narzędzia - samochód, tablet, telefon.

Telefon: 721 630 135