Praca produkcja w Bielawie 3 zmiany

Oferty pracy w Bielawie
Kontakt:

23 lis 2018, 10:39

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.13953) - dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny ( NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!)

Miejsce pracy: Bielawa

Zakres obowiązków:
- montaż elementów RTV,
- praca na linii produkcyjnej,
- pakowanie gotowego produktu,
- wstępna kontrola jakości.

Wymagania:
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (możliwość dłuższej współpracy),
- pracę w systemie 3 zmianowym (w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00), od poniedziałku do piątku,
- wynagrodzenie stałe 2100 zł brutto + premia frekwencyjna 100 zł brutto,
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta pracy tymczasowej.

Zapraszamy do aplikowania również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Telefon: 727 003 090