Kierowca C+E

Oferty pracy w Bielawie
Kontakt:

23 lis 2018, 10:40

PRACA DLA KIEROWCA C+E

Obowiązki:
Do zakresu obowiązków osób na tym stanowisku należeć będzie bezpieczne prowadzenie samochodów ciężarowych na trasach międzynarodowy, prawidłowe zabezpieczanie i sprawdzenie towaru, dbałość o samochód .

Kwalifikacje:
- prawo jazdy kat C+E
- doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych na trasach międzynarodowych udokumentowane,
- ukończony kurs na przewóz rzeczy,
- elektroniczna karta kierowcy

Oferujemy:
- nowoczesną flotę pojazdów,
- terminową wypłatę wynagrodzeń,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Benefity:
Ubezpieczenie na życie

Telefon: 608 821 984