MECHANIK samochodowy

Oferty pracy w Białej Podlasce
Kontakt:

09 lis 2018, 14:18

MIREX - Szandecki i Marczuk Sp.J., ul.Brzeska 111, Biała Podlaska

zatrudni osobę na stanowisko:

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków :
- diagnostyka i naprawa wszystkich marek
- obsługiwanie urządzeń kontrolno- pomiarowych dla pojazdów samochodowych
- obsługa i naprawa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych
- przygotowanie wstępnej weryfikacji naprawy
- szczególna dbałość o powierzone mienie Klienta (samochód)
- sumienne i bardzo dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków
- dbałość o zachowanie czystości w miejscu pracy
- odpowiedzialność za powierzone narzędzia i urządzenia
- utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska, urządzeń i narzędzi
- przestrzeganie procedur firmy i ustalonych zasad pracy

Oczekiwania:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe;
- Doświadczenie w wykonywaniu usług z zakresu mechaniki samochodowej (min. rozrząd, sprzęgło, kompleksowa naprawa silnika, naprawa zawieszenia,);
- Doświadczenie w posługiwaniu się testerem diagnostycznym;
- Samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów,
- Prawo jazdy kat. B.
- Uczciwość, bezkonfliktowość,
- Poczucie odpowiedzialności,

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie;
- Systemy motywacyjne (premie);
- Świetną atmosferę w pracy;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Indywidualny plan szkoleń.

Telefon: 795 655 755