Manager Hotelu & Centrum Konferencyjnego

Oferty pracy w Białej Podlasce
Kontakt:

09 lis 2018, 14:08

Hotel 61 poszukuje kandydata na stanowisko :
Manager Hotelu & Centrum Szkoleniowego – Biała Podlaska:

Opis stanowiska:
- Kompleksowe zarządzanie obiektem hotelowo-szkoleniowym.
- Tworzenie, realizacja strategii sprzedażowej, pozyskiwanie nowych grup klientów.
- Właściwe zarządzanie personelem hotelowo-szkoleniowym.
- Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta.

Wymagania:
- Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu hotelem oraz organizacji szkoleń/ konferencji.
- Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz kierowania zespołem.
- Znajomość rynku i specyfiki branży.
- Proaktywna postawa i samodzielność w działaniu.
- Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju osobistego.
- Elastyczne formy wynagrodzenia uzależnione od uzyskiwanych wyników obiektu.

Telefon: 783 766 777