Zmiana stanowiska pracy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalzs
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:18

07 wrz 2009, 13:20

Witam. Od 2 lat pracuje w firmie produkcyjnej, jednoczesnie uczęszczałem na studia na kierunku administracja. Po uzyskaniu wyższego wykształcenia i dyplomu mgr nie za bardzo pasuje mi praca na produkcji dlatego chciałem napisać podanie o zmianę stanowiska pracy ( chciałbym pracować w tej firmie ale w administracji). Nie wiem jak to zrobić dlatego proszę o pomoc. Co musi się w takim podaniu znaleźć? Jaka ma być jego forma? Mógłby ktoś podrzucić jakiś wzór gotowego podania o zmianę stanowiska? Dzieki za wszelką pomoc
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

27 mar 2015, 11:53

a może warto poszukać pracy na tym stanowisku ale w innej firmie ? Wiele ofert jest na portalu rekrutacyjnarewolucja.pl . Polecam się zarejestrować :)
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

30 mar 2015, 13:53

Rzeczywiście brzmi to rozsądniej :)
Awatar użytkownika
adamm91
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2015, 21:21

30 mar 2015, 21:15

rekrutacyjnarewolucja.pl - strona znakomita, sam spróbowałem i nie mogę narzekać! znalazłem fajną ofertę i dziś cieszę się fajną pracą!
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

31 maja 2015, 18:37

Jeśli czujesz, że stać Cię na więcej to nie zastanawiaj się długo tylko zmień stanowisko. Szukaj nowej firmy, albo zapytaj w obecnej jeśli tam Ci się dobrze pracuje, może zaproponują Ci coś lepszego.
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

06 cze 2015, 11:05

A nie możesz się dopytać w dziale kadr u Ciebie? Sądzę, że tam powinni Ci wszystko wytłumaczyć.
Awatar użytkownika
mkwiecien001
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2014, 23:46

24 cze 2015, 22:25

Jeśli masz aspiracje, szukasz odmiany lub celujesz wyżej w swojej specjalizacji, a nie chcesz puszczać na skalę przemysłową CV w niebyt lub trafić na portal, który jest słupem ogłoszeniowym typu "wszystko czyli nic i za najniższą krajową", to możesz spróbować rekrutacji odwróconej, którą zajmuje się nowy serwis www.emplocity.pl - zero przypadkowości, a oferty pracodawca/pracownik są nawzajem dopasowywane, żeby nie było niespodzianki podczas rozmowy, szczególnie przy wątku finansowym ;) Polecam i pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa