Wybór kursu na operatora?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kornel76
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2014, 02:58

02 lut 2014, 02:58

Witam.Mam 19 lat i chciałbym zrobić sobie kurs na operatora maszyn.Moje typy to kurs na operatora walca,koparki jednonaczyniowej i ładowarki jednonaczyniowej.Który waszym zdaniem byłby najlepszy?Czytałem że operator koparki i ładowarki na początku nie ma lekko,począwszy od znalezienia pracy,a zakończywszy na tym,że na początku jest pomiatany na budowach(zwłaszcza tak młody jak ja). Przyznam się szczerze,że mi najbardziej przypadł do gustu walec,ale pytanie czy są jakieś szanse na znalezienie pracy po czymś takim?W internecie najwięcej widziałem ofert na operatorów koparek i ładowarek,a na walce zdecydowanie mniej?Orientuję się ktoś w temacie i jest w stanie mi pomóc?Przyznam się szczerze,że nigdy w budowlance nie robiłem więc za bardzo nie wiem jak to jest.Za odp.z góry dziękuję . :)
Awatar użytkownika
jakosmita
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2014, 11:59
Lokalizacja: Legionowo - Warszawa

02 lut 2014, 12:11

Powiedz mi na jakim stanowisku pracy - młody pracownik ma lekko, w biurach też są prześladowani na swój sposób.
Co do operatorów to moim zdaniem można przecież zrobić kilka kursów a zacząć od tego gdzie jest większa szansa na znalezienie pracy.
Z tego co wiem za granicą dużo łatwiej znaleźć można pracą na operatora Walca (Niemcy, Austria) - tylko z kursem musi iść nauka języka Niemieckiego bez tego nie rusz.
W Wielkiej Brytanii pracy jest sporo również dla operatorów koparek lecz też jest potrzebna znajomość języka, Polacy są bardzo chętnie zatrudniani (wręcz uznawani są za jednych z najlepszych).
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

18 lut 2014, 10:44

Osoby po kursach na różne maszyny budowlane są ostatnio bardzo rozchwytywani, szczególnie operatorzy koparek
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

27 mar 2015, 11:37

polecam skorzystać z kursów i szkoleń dostępnych na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl ;)
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

06 cze 2015, 11:05

A nie wiecie czy mając prawo jazdy kat. B można prowadzić simsona czy trzeba robić dodatkowy kurs?
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

03 wrz 2015, 11:43

Ja też myślę, że to dobra opcja.
Awatar użytkownika
danon
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:21
Lokalizacja: Wrocław

08 wrz 2015, 14:28

Koparka jest na każdej budowie, więc powinni zawsze szukać ludzi z uprawnieniami ;)




__________________________________________
Nauka jest sprawą wielkich. Maluczkim dostają się nauczki (S.J. Lec) www: http://www.umnieczyuciebie.pl
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2015, 15:47 przez danon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

15 wrz 2015, 09:51

Ja też myślę, że po takim kursie nie będzie problemu ze znalezieniem pracy. Wielu moich znajomych go zrobiło.
Awatar użytkownika
PrzemKal
Posty: 19
Rejestracja: 27 lis 2015, 12:18

27 lis 2015, 12:29

Kursów jest sporo różnych... z tego co pamiętam to masz różne na różne modele więc trzeba się dobrze zastanowić które konkretnie wybrać... choć mogę się mylić. Wypadłem ostatnio z tematu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa