SFI Marketing Group i program EyeEarn

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dyndal1
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:32

04 lis 2008, 13:07

Witam

"SFI Marketing Group" oferuje zdecydowanie najprostszą możliwość pracy z domu na rynku. Jest niezwykle łatwy jak i darmowy aby do niego przyłączyć. Po wstępie do "SFI", każdy otrzyma bezpłatne szkolenia i ma dostęp do wielu "programów" do promowania, w tym ponad 20 darmowych stron.

Ja do promowania wybrałem "program" EyeEarn. Więcej informacji na ten temat zapraszam na "private"

Ogólnie jest zarejestrowanych ok 10 milionów na całym świecie. A w Polsce nie wielu.
Nie musisz nic sprzedawać albo kupować. Wszystko od ciebie zależy ile ty będziesz zarabiać. Najlepsze jest to ze rynek biznesu jest "cały świat".


Prowizje dostajesz już po pierwszym aktywnym miesiącu.

Naprawdę warto spróbować. Jest tyle więcej co bym mógł napisać o SFI ale to będzie już za nudne do czytania. Jest pełno innych sposobów do zarabiania pieniędzy. Ty wybierasz jakie tobie najlepiej pasuje. Naprawdę jak macie jakieś pytania to zapraszam, a spróbuje wszystko wytłumaczyć. Byłem w paru innych biznesach ale takiego świetnego to jeszcze nie widziałem.


No, wszystko już chyba. Jak jakieś pytania to proszę pisać: dyndal4@o2.pl


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa