Praca dla studentów

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Aster
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2008, 19:44

04 lis 2008, 21:06

Witam!
Zalozylem ten teamt poniewaz poszukuje jakis dobrych i ciekawych serwisow z ofertami prac dla studentow. Sam chyba przjerzalem wszystko co mozliwe, ale moze ktos z was mnie czyms zaskoczy :D
Awatar użytkownika
Qltura
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2010, 14:09

30 sie 2010, 14:28

Ja polecam YoungPro.pl portal kierowany głównie do studentów i absolwentów, którzy myślą o swojej przyszłości zawodowej– Aster - zajrzyj myślę, że może Cie zaskoczyć. W jednym miejscu masz możliwość wzięcia udziału w rekrutacji, zdiagnozowania swoich umiejętności dzięki e-testom i co dla mnie wygrywa – możesz odbyć pakiet szkoleń e-learningowych za darmo.
Jak dla mnie to jest nowość wśród tych wszystkich mniejszych i większych portali.
Awatar użytkownika
znajoma
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2011, 08:51

03 paź 2011, 08:17

W przypadku poszukiwania pracy, polecam skorzystanie z usług Centrum Informacyjnego Publicznych Służb Zatrudnienia, czyli Zielonej Linii. Można zadzwonić na infolinię (tel.19524) i zapytać o aktualne oferty pracy. Można też pytać o staże i inne formy pomocy dla młodych osób (i nie tylko) związane z urzędem pracy, z Funduszu Pracy. Poza tym można też wysłać swoje cv do bazy ZL. Wówczas, będąc osobą zarejestrowaną, przekazujemy nasze cv konsultantowi, który zajmuje się grupą osób z danego województwa, selekcjonuje dla nich oferty i co najmniej raz w tygodniu wysyła e-mail z informacją zwrotną o dostępnych ofertach pracy. Adres mailowy to: baza.cv.[województo]@zielonalinia.gov.pl, gdzie [województwo] - to nazwa województwa,w którym szukamy pracy, bez nawiasu oczywiście.
Awatar użytkownika
genuine
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2011, 13:04

12 paź 2011, 22:02

a może ktoś poda jakieś wskazówki dotyczące przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Mam na myśli to, o co pytają nas na takich rozmowach? Jakie zadania są do rozwiązania? Z jakimi ciekawymi case-ami się spotkaliście?
Awatar użytkownika
bartnik
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2012, 23:36

04 mar 2012, 23:41

witam,
jestem na czwartym roku ekonomii i zastanawiam się nad podjęciem pracy jako doradca finansowy. Nie mam żadnego doświadczenia, ale z tego co wiem i tak bardzo mocno takie firmy kładą na szkolenia, szczególnie na początku i jest to opcja na pierwszą pracę, żeby nabrać doświadczenie. Dokładnie zainteresowany jestem pracą w Money Expert , tylko czy na dziennych studiach jest to w ogóle możliwe ? Czy ktoś z Was orientuje się, czy można marzyć o takiej pracy jeszcze na studiach ?
Awatar użytkownika
JolkaJolka
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwie 2012, 10:00

27 kwie 2012, 10:30

Myślę, że trudno jest pogodzić taką pracę ze studiami dziennymi. Ale warto próbować :)
J.K.
Awatar użytkownika
wyspiarz
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2012, 08:08

04 maja 2012, 08:12

Można pogodzić pracę ze studiami, ale to zależy co się studiuję. Przykładowo znam osoby z kierunku Zarządzanie, które mają po 2 dni nauki na dziennych w tygodniu, przez co mogą spokojnie pogodzić studia z pracą.
Awatar użytkownika
daknez
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 15:45

16 maja 2012, 16:27

Sam pracuję i studiuję dziennie. Przy dobrej organizacji to żadne wyzwanie studiować i zdobywać doświadczenie jednocześnie. A pracy dal studentów poszukałbym m.in. w biurze karier własnego uniwersytetu/uczelni- tam coś zawsze się znajdzie.
Awatar użytkownika
baq22
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2012, 18:52
Lokalizacja: Polska

20 maja 2012, 14:05

Sprawdź jeszcze w biurze karier na uczelni. Na pewno mają stronę internetową i można tam znaleźć oferty.

Sprawdź jeszcze agencje pracy tymczasowej, możesz sam nadać ogłoszenie do lokalnej gazety, popytaj znajomych. Powodzenia
Awatar użytkownika
karol_333
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2011, 12:22

28 lis 2012, 12:51

shqdy pisze: A'propos pracy dla studentów.
Jeśli zastanawiacie się jak podjęte przez Was aktywności zawodowe w czasie studiów wpłyną na Waszą karierę


Zgadzam się, pracodawcy jednak patrzą gdzie dana osoba pracowała wcześniej i jak długo. Warto również zastanowić się nad dodatkowymi praktykami prócz obowiązkowych, bo często firmy zatrudniają później praktykantów jeśli byli wydajni. Nie koniecznie szukać pracy w fast foodzie, tylko bardziej szukać pracy takiej, która będzie z branży gdzie dana osoba będzie pracowała w późniejszym czasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa