ile za pracę na tym stanowisku

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kalafior2012
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2012, 10:01

11 lis 2012, 10:05

proszę o wskazówki na ile wycenić pracę na poniższym stanowisku:
Trudno określić nazwę, wg założeń jest to osoba zajmująca się rekrutacją i promocją bezpłatnych szkoleń finansowanych w pełni ze środków UE.
W praktyce wygląda to tak, że jest mnóstwo roboty bo pomimo reklam, działań promocyjnych ludzie zgłaszają się tylko na wybrane szkolenia.
Np. w przypadku 1 projektu trzeba dotrzeć do różnych firm i znaleźć takie które spełniają określone kryteria. W praktyce, to czasem ok. 30-40 telefonów (lub więcej) + ewentualna wizyta w wybranych firmach. Poza tym trzeba wprowadzić ludzi do systemu, wygenerować dokumenty i dopilnować aby wszystko podpisali. Ogólnie 8h/dziennie z przerwą 10 min. to zbyt mało.
A projektów ma być więcej.
Z tego co doświadczyłem to szef traktuje ludzi jak chodzące koszty.
Co radzicie?
Awatar użytkownika
jovika
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2012, 15:22

14 lis 2012, 15:47

Faktycznie trochę jest zamieszania, ale zobacz jakie zdobędziesz doświadczenie - bezcenne.
Ja wyceniam na około od 15 zł. do 20 zł. godz / netto.
Zależy jeszcze od regionu? Wiadomo Warszawa czy Katowice stawka z górnego poziomu.
Ja też mam około 10 min. przerwy, cały czas przy kompie i telefonie.
Awatar użytkownika
kalafior2012
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2012, 10:01

18 lis 2012, 18:14

Jovika, dzięki za odpowiedź, ale napisz proszę skąd masz taką wiedzę?
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
pawelmich
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2013, 16:40

07 kwie 2013, 17:07

Myślę, że to prawda z tymi średnimi zarobkami na poziomie 6 tys. Mam wielu znajomych, którzy zarabiają w Warszawie o wiele grubszą kasę. Warszawa jest stolicą i to właśnie tam lokowana jest większość polskich siedzib zagranicznych spółek i to właśnie one oferują bardzo wysokie zarobki. Oczywiście znajdziesz osoby, które zarabiają o wiele mniej niż te 6 tys., jednakże w przypadku pracowników niższego szczebla lub zajmujących się pracami kiepsko płatnymi w każdym miejscu globu. Chyba nie oczekujesz, że sprzedawca będzie zarabiał dwu krotność średniej krajowej. Średnia jest jak wiadomo wartością przeciętną i jak sobie weźmiesz całą kadrę menedżerską, w której jak sam piszesz zarobki rzędu 10 tys. są normą i nawet zsumujesz ich z mniej płatnymi pracami to myślę, że na luzie wyjdzie Ci te 6 tys. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zmienić miejsce zamieszkania :)
Awatar użytkownika
Majaa
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2013, 10:08
Lokalizacja: Bytom

17 kwie 2013, 11:49

Jeśli faktycznie jest to stanowisko na które idą pieniądze z UE to bardzo możliwe, że jest spory budżet, jednakże jaką część pracodawca przeznaczy na pensję to inna sprawa
Awatar użytkownika
tomeh
Posty: 21
Rejestracja: 01 lip 2013, 16:50

03 lip 2013, 08:52

Płacą minimum krajowe pewnie i tak czyli z 10 zł brutto na godzine
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa