Łatwy sposób na zarabianie pieniędzy!

Jaki hosting? Jaka domena? Czy programy afiliacyjne to dobry sposób na zarabianie w internecie? Może influence marketing?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fregi11
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 13:59

17 sie 2021, 14:01

Ostatnio natknąłem się na ciekawy wpis, w którym autor opowiada jak zarobić dużo pieniędzy. Zasugerował grę w prostą ruletkę w kasynie online.

Istota jego metodologii była następująca: trzeba było postawić na ten sam kolor i podwajać stawkę, i tak dalej, aż do wygranej. Następnie trzeba było zmienić kolor na przeciwny i grać dalej.

Wypróbowałem tę technikę w trybie demo. Umieściłem minimalną stawkę 0,2 centa i podwoiłem ją z każdą stratą o współczynnik dwa (0,2 0,4 0,8 1,6 3,2 i tak dalej).
W rezultacie wygrywałem kwotę postawioną w pierwszym zakładzie. W moim przypadku było to 0,2 centa. Arytmetyka jest tu prosta, rzeczywiście, pod tym względem metoda działa!

Używając sugerowanej metody, zwiększyłem kwotę z $5 do $13. Potem ten sam kolor padł mi 8 razy z rzędu.

W rezultacie straciłem wszystkie swoje pieniądze. Jeszcze raz przestudiowałem proponowaną metodę. Potem zagrałem i znów straciłem cały kapitał początkowy, tylko liczby były nieco inne :-).

Oczywiście, grałem z minimalnym saldem początkowym w wysokości $5. Może z saldem 100$ uda Ci się coś wygrać.

____________
Awatar użytkownika
Darek80
Posty: 36
Rejestracja: 23 lip 2021, 22:01

18 wrz 2021, 23:17

To metoda Martingale. Raczej nic na tym nie ugrasz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja na temat zarabiania w internecie”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa