Zlecę pisanie artykułów

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Falco91
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2011, 02:27

25 cze 2011, 03:14

Poszukuję osoby kreatywnej i inteligentnej, która lubi i umie pisać artykuły. Do obowiązków osoby, z którą chciałbym podjąć współpracę będzie pisanie artykułów o długości około 3500 znaków łącznie ze spacjami za 4 zł lub 2500 znaków za 3 zł. Artykuły te będą o tematyce fryzjerskiej. Nie wymagam aby osoba pisząca była specjalistą w danej dziedzinie. Zależy mi jedynie aby tworzone teksty brzmiały profesjonalnie.

Wszystkie tworzone teksty muszą być unikalne. Teksty skopiowane z Internetu, lub książek są dla mnie bezwartościowe. Podczas pisania tekstów można oczywiście korzystać z innych źródeł jednak muszą one być pisane własnym językiem. Teksty będą sprawdzane narzędziem do wyszukiwania plagiatów.
Autor tekstów udzieli mi praw autorskich i majątkowych oraz zgodzi się na nie wykorzystywanie ich gdziekolwiek.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysłanie wiadomości poprzez forum lub pozostawienie swojego maila w tym wątku.
Awatar użytkownika
the_child_of_god
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2011, 19:14

04 lip 2011, 19:23

Witam,
Jestem zainteresowana współpracą, piszę dużo, chętnie i szybko, dysponuję obecnie dużą ilością wolnego czasu. Posiadam doświadczenie w pisaniu tekstów i artykułów różnej długości, z pewnością spełnię potrzebne wymagania dotyczące wykonania zlecenia.
Proszę o kontakt mailowy, nie za pośrednictwem forum, adres the_child_of_god@wp.pl
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
martita_rm
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2011, 20:45

31 lip 2011, 21:00

Witam jestem zainteresowana propozycją, cena również mi odpowiada. Posiadam doświadczenie w pisaniu, z zawodu jestem fryzjerką z 5-letnim doświadczeniem, obecnie nie pracuję, ponieważ wychowuję małe dziecko. Dysponuję wolnym czasem, dlatego jestem w stanie zaoferować swoje usługi. W razie pojawienia się zainteresowania moją propozycją proszę o kontakt na e-mail: marlis60@wp.pl. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Fazzi87
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2011, 18:06

02 sie 2011, 18:23

Witam
Jestem zainteresowany ofertą.Proszę o kontakt mailowy na kopczykszymon1@gmail.com
Awatar użytkownika
edzia2682
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2011, 10:02

09 sie 2011, 10:09

Witam
Podejmę pracę jako copywriter ( teksty na strony internetowe oraz teksty do tzw. presell pages) dorywczo, na umowę zlecenie, w domu.
Kontakt:
e-mail:edytaserwatka@interia.pl
Awatar użytkownika
monix13
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2010, 13:29
Lokalizacja: Piła

28 sie 2011, 12:52

Byłabym ogromnie zainteresowana tą pracą, ponieważ idzie mi dość sprawnie pisanie zarówno krótkich jak i dłuższych tekstów o bardzo różnej tematyce oraz wykonuję to dość w szybkim tempie. Mój adres rudykotarbuz@gmail.com
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa