Work Service International , Operator maszyn CNC Niemcy

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
pracaWS
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2011, 10:19

18 lis 2011, 10:25

Work Service International Sp. z o.o

Jesteśmy numerem 1w Europie Środkowo – Wschodniej. Poprzez sieć oddziałów zagranicznych oraz umów partnerskich czynnie działamy na obszarze całej Europy, np. w :
Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, na Ukrainie , w Holandii, czy Rosji.

Delegujemy do Państwa najwyższej klasy Pracowników, Ludzi o najwyższych kwalifikacjach. To co wyróżnia nas na rynku, to interdyscyplinarność działania i pełne dopasowanie metod pracy do oczekiwań naszych Klientów.

Naszymi zagranicznymi kontrahentami są duże, prężne oraz sprawdzone firmy, oferujące stanowiska pracy w logistyce i przy produkcji.

Obecnie nasz Klient poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Work Service International Sp. z o.o. działając jako Agencja Zatrudnienia o numerze certyfikatu 3009 poszukuje kandydatów o następującym profilu :

Opis stanowiska:
- obsługa tokarek automatycznych we wszystkich fazach produkcji;
- wymiana narzędzi;
- kontrola gotowego produktu;
- czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn;

Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego;
- umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych;
- znajomość języka niemieckiego;
- znajomość języka angielskiego - dodatkowy atut;
- gotowość wyjazdu od zaraz;
- dokładność i zaangażowanie;

Oferujemy:
-wynagrodzenie 4500 zł netto;
-mieszkanie opłacone przez pracodawcę;
-atrakcyjne warunki pracy;
-atrakcyjne warunki socjalne;

Kontakt:
Magdalena Owczarek
magdalena.owczarek@workservice.pl
Zablokowany