TWÓRCA WIRTUALNEGO CALL CENTER

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
BDiRZ_3
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2011, 13:17

02 kwie 2012, 11:48

Od 2005 roku Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz usługami Human Resources m.in. dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz dla firm, które wspierają istnienie miejsc pracy Osób Niepełnosprawnych w różnych formach.

Obecnie poszukujemy osoby, która weźmie udział w projekcie dla naszego klienta

Opis stanowiska: stworzenie merytorycznych zasad funkcjonowania wirtualnego call center, a następnie nadzorowanie jego działania

Wymagania:
- doświadczenie w tworzeniu telefonicznych centrów obsługi ,
- dobra znajomość zasad ich funkcjonowania w zależności od specyfiki zlecenia,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy zespołowej i przekazywania własnych myśli
- stałe łącze internetowe.

Oferujemy:
- Pełną wyzwań pracę pozwalającą na realizację własnych idei
- Dogodne warunki zatrudnienia,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Elastyczne godziny pracy, a nawet możliwość pracy z domu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem w tytule KWCC/BDIRZ. Aplikacje proszę kierować na adres rekrutacja@bdirz.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

BIURO DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ
Dział Rekrutacji
Ul. Solec 81B lok 64A, 00-382 Warszawa
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BDiRZ Sp. z o.o. Warszawie przy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.“
Zablokowany