STARSZY/-A KSIĘGOWY/-A Luksmeburg

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
adecco-szczecin
Posty: 19
Rejestracja: 21 lip 2008, 13:29

09 lut 2009, 13:13

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach.
Dla naszego klienta – przedsiębiorstwa przemysłowe - w Luksemburgu obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
STARSZY/-A KSIĘGOWY/-A
Miejsce pracy: Luksemburg
Nr ref.: K/Nor/09

ZADANIA:

 Zapewnienie prawidłowej obsługi finansowo-księgowej międzynarodowej firmy;
 Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych;
 Współpraca z bankami, audytorami i innymi instytucjami;
 Współpraca z kontrolerem;
 Nadzorowanie właściwego obiegu, utrzymania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych.

WYMAGANIA:

 Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości;
 Biegła znajomość języka francuskiego, angielskiego i/lub niemieckiego;
 Dobra znajomość narzędzi biurowych;
 Dyspozycyjność do wyjazdu na dłuższy okres czasu;
 Dynamiczność i zaangażowane.

OFERUJEMY:

 Pracę w stabilnej firmie na terenie LUKSEMBURGA;
 Możliwość rozwoju zawodowego;
 Umowę o pracę na warunkach Luksemburskich;
 Atrakcyjne wynagrodzenie.

SKŁADANIE APLIKACJI:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego K/Nor/09 do Konsultantów Adecco Poland. Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny.
Szczecin: patrycja.wiek@adecco.pl Tel. 091 431 42 66
Adecco Polan Sp. z o.o.
Plac Orła Białego 6
70-562 Szczecin
Zablokowany