Spedytor Międzynarodowy / Dyspozytor

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

17 lis 2009, 13:39

ProfAs Doradztwo Personalne jest firmą świadczącą usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu, payrollu, szkoleń i outplacementu. Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży transportowej świadczącej usługi na terenie całej Europy - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska :

-współpraca z klientami
-bieżąca obsługa partnerów w transporcie międzynarodowym
-nadzorowanie procesów transportowych
-koordynacja przebiegu transportów międzynarodowych
-dbanie o prawidłowy przepływ informacji
-monitorowanie i wykonywanie założonego poziomu wyników

Wymagania:

-minimum roczne doświadczenie w firmie spedycyjnej lub transportowej
-znajomość sektora spedycji międzynarodowej całopojazdowej i drobnicowej
-znajomość języka niemieckiego
-umiejętność planowania
-umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania trudnych sytuacji
-umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole-wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
-umiejętność prowadzenia negocjacji
-umiejętność pozyskiwania klientów
-dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
-praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym SM/11 na adres: j.swarcewicz@profas.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)
Zablokowany