Specjalista ds. zarządzania produktem

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

20 sie 2008, 14:36

ProfAs jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w szkoleniach, outsourcingu, payrollu oraz outplacementcie. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(nr ref. SDZP/08)
Miejsce pracy Warszawa

Opis stanowiska:

 planowanie i realizacja kompleksowej strategii promocji produktu
 uczestnictwo przy pracach nad rozwojem produktu
 planowanie i kontrola wykonania budżetu marketingowego w zakresie danego produktu
 rozpoznawanie potrzeb klientów i dopasowywanie do nich strategii promocyjno-marketingowych produktu
 analiza rynku i konkurencji
 optymalizacja kosztów oraz analiza efektywności działań promocyjnych
 współpraca z agencją reklamową i domem mediowym
 udział w badaniach marketingowych dotyczących danego produktu

Wymagania:

 kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami zawodowymi (min. 3 lata)
 wyższe wykształcenie, preferowane zarządzanie, marketing
 wysokie zdolności analityczne i umiejętność myślenia strategicznego
 kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
 orientacja na wyniki
 doświadczenie we współpracy z agencją reklamową i domem mediowym
 dobra znajomość języka angielskiego
 bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:
 stabilne zatrudnienie
 możliwość rozwoju
 pracę w dynamicznym zespole
 atrakcyjny system wynagrodzeń
 świadczenia socjalne, w tym opieka medyczna

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: m.ziolkowski@profas.com.pl

Zablokowany