Specjalista ds. wdrożeń w Dziale Informatyki Nr ref. IT/06/2

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

12 cze 2008, 11:29

Dla naszego klienta firmy z branży gier liczbowych i loterii poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. wdrożeń w Dziale Informatyki
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. IT/06/2008

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU TO:
1. Rozwój istniejących systemów informatycznych, wdrażanie nowych rozwiązań sprzętowych oraz systemowych i aplikacyjnych.
2. Opracowywanie modelu biznesowego rozwiązania – analiza kosztowo techniczna.
3. Testowanie rozwiązań informatycznych i dokonywanie niezbędnych korekt modelu rozwiązań biznesowych.
4. Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu w zakresie rozwoju aplikacji wspierających działania sprzedaży.
5. Współpraca z dostawcami rozwiązań teleinformatycznych.

WYMAGANIA
1. Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek informatyka - telekomunikacja .
2. Doświadczenie min 2 letnie w prowadzeniu projektów teleinformatycznych.
3. Znajomość języka angielskiego – inny język także mile widziany.
4. Kreatywność i samodzielność .
5. Znajomość technologii i zagadnień z zakresu LAN / WAN, baz danych, VoIP.
6. Znajomość rynku usług teleinformatycznych .
7. Umiejętność pracy w zespole .

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: m.ziolkowski@profas.com.pl z podaniem nr ref i nazwę stanowiska w tytule.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zablokowany