Specjalista ds. PDM

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

08 wrz 2008, 14:27

ProfAs Doradztwo Personalne dla swojego Klienta, firmy oferującej profesjonalne rozwiązania sprzętowe i programowe dla przemysłu, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: /08

Zakres obowiązków:

-administrowanie,
-wdrażanie oraz prezentacja oraz obsługa serwisowa rozwiązań klasy PDM (Product Data Management).

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, student ostatniego roku, absolwent
- znajomość technologii Microsoft .NET oraz Visual Basic Script
- znajomość serwera baz danych Microsoft SQL Server 2005 od strony administracyjnej oraz znajomość języka zapytań TRANSACT-SQL
- ważne prawo jazdy
- mile widziana znajomość systemów PDM oraz umiejętność prowadzenia szkoleń, wdrożeń, prezentacji

Firma oferuje:

- umowa o pracę,
- opieka medyczna dla pracownika i rodziny,
- telefon,
- laptop,
- w zależności od potrzeb samochód służbowy,
- cykl szkoleń produktowych.
W przypadku zainteresowania ofertą pracy proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: r.socko@profas.com.pl W temacie wiadomości proszę zapisać numer referencyjny ogłoszenia.
Zablokowany