Specjalista ds. obsługi Klientów z Językiem Niemieckim

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Manpower Polska
Posty: 7
Rejestracja: 02 sty 2008, 16:50

08 sty 2008, 12:35

Manpower dla swojego Klienta, międzynarodowej korporacji działającej również w obszarze finansów, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
• bieżąca obsługa Klientów polegająca na udzielaniu informacji, weryfikacji danych i prowadzeniu dokumentacji związanych z oferowanymi usługami finansowymi
• budowanie długotrwałych relacji z Klientami
• raportowanie działań

Wymagania:
• biegła znajomość języka niemieckiego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• nastawienie na obsługę Klienta i budowanie pozytywnych relacji
• chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• zaangażowanie w pracę

Oferta:
• szeroki pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających umiejętności
• możliwości rozwoju w ramach międzynarodowej struktury organizacji
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pozapłacowych
• stabilna praca w profejsonalnym, multikulturowym środowisku

Miejsce pracy: Wrocław

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres: teresa.staszyszyn@manpower.waw.pl

Kontakt:
Manpower
ul. Jagiełły 3/9
50-201 Wrocław
Tel.: 071 323 63 27
Fax: 071 323 63 21
E-mail: teresa.staszyszyn@manpower.waw.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Manpower Polska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Zablokowany