Przedstawiciel Handlowy - Łódź

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
OLPoznan
Posty: 11
Rejestracja: 19 kwie 2010, 15:57

20 kwie 2010, 09:14

Największa włoska agencja pracy, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Nr Ref H/Ł/SEP
Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• biegła znajomość Pakietu MS Office
• znajomość rynku opakowań papierowych
• prawo jazdy kat.B
• znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie
• mile widziana znajomość systemu SAP R3

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• aktywne poszukiwanie, pozyskiwanie klientów
• zbieranie danych rynkowych o potrzebach klientów
• sporządzanie ofert handlowych
• przygotowanie raportów z planowania i realizacji wizyt handlowych
• utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
• prowadzenie działań zmierzających do odzyskania należności płatniczych
• współtworzenie planów sprzedaży
• negocjowanie cen i warunków dostaw produkowanych wyrobów

OFERUJEMY:
• stabilne warunki zatrudnienia
• system szkoleń
• wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia
• możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowego koncernu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na poniższy adres. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

j.juszczak@ol-polska.pl
Zablokowany