Projektant Maszyn Górniczych

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Fair Recruitment
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:28

11 kwie 2008, 16:57

Nr ref. PMG/10/04

Miejsce pracy: Warszawa

Opis Klienta:
Bechtel jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm inżynieryjnych i budowlanych na świecie. Będąca własnością prywatną firma obchodzi 110 lat swojego istnienia w 2008 roku. Siedziba główna znajduje się w San Francisco w Kalifornii. W 40 oddziałach na całym świecie pracuje ponad 40,000 pracowników umysłowych. W grudniu 2007 Bechtel otworzył biuro w Warszawie. Nowopowstała spółka Bechtel Polska Sp. z o.o. stanie się jednym z głównych centrów inżynierskich Bechtela w Europie. Spośród wielu gałęzi przemysłu, na których rzecz firma świadczy usługi znajduje się przemysł wydobywczy i hutniczy (mining and metals). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Bechtel stał się niekwestionowanym liderem tego segmentu realizując setki dużych projektów, na 6 kontynentach.

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za tworzenie projektów instalacji mechanicznych dla sprzętu górniczego, głównie: systemów odstawy urobku, przenośników taśmowych, młynów i kruszarek.
Przygotowanie kalkulacji potrzebnych materiałów i innych instalacji.
Przygotowanie zbiorczych danych dotyczących specyfikacji urządzeń mechanicznych .
Ocena danych technicznych.
Ocena dokumentacji technicznej dostawców.
Obliczenia instalacji hydraulicznych.
Przygotowywanie listy sprzętu.
Dokonywanie kalkulacji budżetu.

Wymagania:
Doświadczenie w zarządzaniu materiałami.
Doświadczenie w projektowaniu urządzeń obróbki rud (młyny, kruszarki).
Doświadczenie w projektowaniu innych urządzeń górniczych (pompy, przenośniki taśmowe).
Bardzo dobre zdolności interpersonalne.
Zdolność do pracy w zespole.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i kwalifikacji.
Pakiet świadczeń socjalnych.
Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Możliwość pokrycia kosztów zakwaterowania dla osób spoza regionu.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w języku angielskim, pocztą elektroniczną, z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: pawel.wodka@fr.net.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fair Recruitment moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29. 08. 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
Zablokowany