Pracownik fizyczny - Nadarzyn dla niepełnosprawnych

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
BDiRZ_3
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2011, 13:17

09 paź 2012, 10:51

Od 2005 roku Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz usługami Human Resources dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz dla firm, które wspierają istnienie miejsc pracy Osób Niepełnosprawnych w różnych formach.

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta pracowników niepełnosprawnych na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY
Miejsce pracy: Nadarzyn k.Warszawy
Zadania
• PAKOWANIE I PRZESTAWIANIE RZECZY Z PALET
Wymagania
• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności)
• Sprawne ręce, dobry słuch, wzrok, brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów
• Wykształcenie zawodowe
• Sumienność, punktualność, dbałość o czystość
Oferujemy
• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat (na początku na 3 miesięczny okres próbny – potem istnieje możliwość przedłużenia umowy)
• Wynagrodzenie 1500 brutto
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV iskan orzeczenia o niepełnosprawności - aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia z „PRACFIZ/N/10” w tytule proszę wysyłać na adres : rekrutacja@bdirz.pl

BIURO DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ
Dział Human Resources
Ul. Solec 81B lok 64A, 00-382 Warszawa
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BDiRZ Sp. z o.o. Warszawie przy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.“
Zablokowany