Pracownik działu Obsługi Klienta i Logistyki

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

20 lis 2009, 13:26

ProfAs Doradztwo Personalne jest firmą świadczącą usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu, payrollu, szkoleń i outplacementu. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatki/ Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Wystawianie faktur
- Składanie zamówień na towary w programie SAP
- Prowadzenie zestawienia transakcji w Excelu
- Kontakty telefoniczne z Klientem
- Zlecanie i koordynowanie przesyłek kurierskich
- Ścisła współpraca z handlowcami w terenie
- Pomoc w przygotowywaniu dokumentów przetargowych

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Biegła znajomość obsługi komputera(Internet, MS Office, Excel, Power Point, SAP-mile widziany)
- Pracowitość
- Dyspozycyjność
- Sumienność
- Ukończone studia

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Po okresie próbnym możliwość podpisania umowy o pracę
- Miła atmosfera
- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym OK/11 na adres: j.swarcewicz@profas.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)
Zablokowany