PRACA Z JĘZYKIEM FIŃSKIM W KRAKOWIE

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
adecco_krakow
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2010, 15:43

04 lut 2010, 11:22

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 364/1a, dla swojego międzynarodowego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy/a Księgowy/a z językiem fińskim

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: MK/F/10

Zakres obowiązków:

• kontakt z Klientem,
• weryfikacja otrzymanych dokumentów,
• wstępne wprowadzanie faktur do obowiązującego systemu.

Od Kandydatów wymagamy:

• bardzo dobrej znajomości języka fińskiego (wymóg niezbędny),
• wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki ekonomiczne),
• komunikatywności i otwartości,
• umiejętności analitycznego myślenia oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
• umiejętności obsługi komputera w zakresie środowiska Windows oraz MS Office.

Klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• możliwość zdobycia pracy w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) z zaznaczonym nr referencyjnym w tytule maila na adres: agnieszka.kubasiewicz@adecco.com

Zablokowany