*****PRACA Z DOMU*****

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Teresa
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2008, 13:29

13 lut 2008, 13:35

Amerykańska Firma Telefoniczna Call Center International LLC poszukuje osób na stanowisko Agenta do sprzedaży usług telefonicznych.

Zadania
Sprzedaż usług telefonicznych (połączenia międzynarodowe I międzystanowe) z własnego domu używając wyłącznie komputera i Internetu klientom pochodzenia polskiego mieszkających w Stanach Zjednoczonych

Wymagania

• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Osoba musi być komunikatywna I ambitna
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta mile widziane
• Osoba ubiegająca sie o stanowisko musi mieć ukończone 18 lat

Osoba musi posiadać :
Wymagany komputer z dostępem do Internetu o prędkości min. 128 kb/s
Słuchawki z mikrofonem
RAM: Minimum 512 MB

Oferujemy:
• Praca nie wymaga wychodzenia z domu
• Wynagrodzenie $20 od każdego pozyskanego klienta
• Dogodne godziny pracy , praca na pełny lub pół etatu
• Intensywne bezpłatne szkolenia i materiały szkoleniowe

Forma kontaktu:

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o wypełnienie aplikacji w języku polskim na stronie internetowej używając Internet Explorer

podaj kod referencyjny: T1090P oraz imię Teresa
PROSIMY KONIECZNIE W DRUGIM ETAPIE WYPEŁNIANIA APLIKACJI WPISAĆ KOD REFERENCYJNY T1090P
Zablokowany