Praca dla Programisty CNC

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
manBase
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2012, 12:04

09 paź 2012, 15:16

manBase – innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, zajmującego się kompleksową lub częściową realizacją inwestycji z zakresu automatyki i mechaniki przemysłowej m.in.: automatów montażowych i produkcyjnych, systemów kontroli jakości, tworzeniem wizualizacji procesów na panele operatorskie, tworzeniem interfejsów HMI, wdrażaniem aplikacji SCADA itp. poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista CNC
Kod aplikacji: GYH/001/BC/P
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
tworzenie oprogramowania dla obrabiarki numerycznej – frezowanie 3 osie
ustawianie procesu dla operatorów lub samodzielne wykonywanie programów na obrabiarce
dobór narzędzi do procesu
dokładne i terminowe wykonywanie zadań
wsparcie technologiczne dla obrabiarek konwencjonalnych

Wymagania:
wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym
ugruntowana wiedza z dziedziny obróbki skrawaniem
umiejętność projektowania i programowania obróbki skrawaniem – frezowanie
umiejętność obsługi oprogramowania CAM (w firmie obowiązuje CREO, dawniej ProEngeenier)
chęć doskonalenia i rozwijania umiejętności
komunikatywność
skrupulatność i dokładność
umiejętność radzenia sobie ze stresem

Oferta
stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
praca w pełnym wymiarze godzinowym
elastyczny system godzin pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
samodzielne stanowisko pracy
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
możliwość samorealizacji i rozwijania pasji zawodowych
praca dla ambitnych i odpowiedzialnych osób

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 15 października 2012 r.. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 16 października 2012 r.. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji GYH/001/BC/P
Zablokowany