Poszukuje SALES LEADEROW do mojej grupy. AVON

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
niuniaavon
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2009, 11:26

06 cze 2009, 11:28

Witaj

Poszukuje nowych reprezentantek firmy Avon do mojej polskiej grupy na terenie UK. Jest to praca dodatkowa w czasie wybranym przez ciebie.

Nie musisz rezygnowac ze swojej obecnej pracy aby byc Konsultantka czy tez Liderem Sprzedazy. Będąc Konsultantką będziesz sprzedawac wysokiej jakosci kosmetyki firmy Avon. Nie musisz się martwic jesli nie uda ci się ich sprzedac lub klient nagle zmieni zdanie. Mozesz zwrocic kosmetyki calkowicie bezplatnie w ciągu 90dni! Dostawy są rowniez bezplatne i do Twojego domu lub miejsca przez Cibie wyznaczonego. Jako Konsultantka będziesz otrzymywac prowizję z produktow zakupionych przez Twoich klientow, są dwa progi upustowe 20% i 25%, dodatkowo mozesz rowniez zamawiac tansze kosmetyki z ofert przeznaczonych wylacznie dla Konsultantek!

Avon w uk sprzedaje sie duzo lepiej niz w Polsce, dzieki czemu zarobki sa wieksze, a pzy okazji praca latwa i przyjemna.

zeby zarobic 5 funtow na godzine musisz zebrac zamowienie na 20 funtow w ciagu godziny czyli ok 1 lub 2 osob zamawiajacych.
Ja poswiecam na sama sprzedaz kosmetykow 5 godziny tygodniowo w ciagu ktorych zbieram zamowienia na 500 funtow czyli 125 funtow zarobku. Na zamowienie mam 3 tyg. wiec daje mi to 375 funtow za 15 godzin pracy.
Wpisowe to ?15 rozdzilone na dwa zamowienia czyli ?7.5 za pierwsze i ?7.5 za drugie.
za katalogi placi sie

Pack(s) No. of brochures Cost each Total
1 5 brochures 63p ?3.15
2 10 brochures 42.2p ?4.22
3 15 brochures 32.4p ?4.86


kazdy nastepny pak z piecioma katalogami to 0.48 p

na zaplacenie za kosmetyki ma sie 14 dni
przez pierwsze 2 kampanie masz limit do 200 ? maxymalnego zamowienia pozniej bez limitow.
paczka jest dostarczana pod wyznaczony przez siebie adres
mozna skladac zamowienia przez internet chyba najszybciej i najwygodniej

jesli masz jeszcze jakies pytania napisz niunia84@hotmail.co.uk, lub zadzwon 07999653276
pozdrawiam
Dorota

ps dla naprawde zainteresowanych zostan SALES LEADEREM
napisz jesli chcesz sie dowiedziec jak zrobic naprawde duze pieniadze na Avonie jako Sales Leader
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa