Poszukiwany programista ActionScript/Flex

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
RBprojekt
Posty: 1

06 paź 2009, 13:22

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka Action Script 3 oraz środowiska Flex;
- doświadczenie w pisaniu aplikacji opartych o Flex + Php;
- znajomość XML/JavaScript;
- mile widziana znajomość języka angielskiego;
- mile widziana praktyczna umiejętność posługiwania się PhotoShopem.

Obowiązki:

- programowanie i projektowanie aplikacji w środowisku Flex z wykorzystaniem ActionScript 3;
- implementacja, testowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań związanych z projektami firmy;
- tworzenie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę przy projekcie współfinansowanym ze środków UE;
- miłą atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole, gdzie każdy pomysł jest brany pod uwagę;
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
- wynagrodzenie od 3500 zł brutto;
- miejsce pracy: Kielce.

CV oraz krótki list motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja@racingbeast.com
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".
Zablokowany