Pizanie artykułów za pieniądze

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
admin
Site Admin
Site Admin
Posty: 31
Rejestracja: 25 paź 2018, 23:59
Lokalizacja: Polska

20 wrz 2009, 18:38

Poszukuję osoby kreatywnej i inteligentnej, najlepiej pracującej wcześniej lub obecnie w jakiejś redakcji jako dziennikarz. Do obowiązków osoby, z którą chciałbym podjąć współpracę będzie pisanie artykułów o długości około 400-2000 słów o tematyce Irlandia Północna, Polska, Świat. Artykuły będą pisane do strony http://www.irlandiapolnocna.pl, i muszą być zawsze aktualne. Codziennie musi byc napisany przynajmniej 1 artykuł, lnajlepiej o tematyce związanej z Irlandią Północną. Zależy mi jedynie aby tworzone teksty brzmiały profesjonalnie, były ciekawe i przedstawiały dla czytelników wartość.

Wszystkie tworzone teksty muszą być unikalne. Podczas pisania tekstów można korzystać z innych źródeł jednak muszą one być pisane własnym językiem. Autor tekstów udzieli mi praw autorskich i majątkowych oraz zgodzi się na nie wykorzystywanie ich gdziekolwiek.

Jestem zainteresowany zarówno współpracą stałą jak również zleceniem na jeden temat.

Ceny za artykuł zawierający około 2000 znaków to 5 - 10 zł (w zależności od jakości tekstu).

Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt na gg: 4143945

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Awatar użytkownika
Adelajna
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2009, 09:56

01 paź 2009, 10:17

Pisaniem teksów na zlecenie oraz publicystyką zajmuję się od 5 lat. Publikuję między innymi w "pulsie um" - gazeta dla studentów medycyny i lekarzy, "puellanova" ( prasa kobieca), miałam publikację w "Glamour" i "Gazecie Lubuskiej". Moje literackie portfolio znajduje się na stronie mozol.art.pl. Potrafię pisać zrozumiałym, lekkim językiem. Jestem solidna i terminowa.

telefon: 793030555
e-mail: adelajna@tlen.pl
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa