pielęgniarka/pielęgniarz poszukiwani!!

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
erta
Posty: 193
Rejestracja: 21 sty 2010, 09:34

29 kwie 2010, 16:40

Agencja rekrutacyjna ERTA poszukuje dla jednego ze swoich klientów, niemieckiego domu starców z długoletnią tradycją, kandydatów i kandydatek na stanowisko

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Miejsce pracy: RFN, Badenia Wirtembergia
Data ważności oferty: październik 2010

Obowiązki pracownika:
- Pielęgnacja chorych i obserwacja stanu zdrowia
- Współpraca z lekarzami, rodziną chorego i apteką
- Podawanie lekarstw, zmiana opatrunków, itp.

Wymagania:
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Wykształcenie pielęgniarskie
- 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Pracę na minimum 1 rok
- 6 godzin dziennie
- 1800 euro/miesiąc plus dodatki
- 13 pensja pod koniec roku

Okres próbny trwa 6 tygodni, konieczne jest przetłumaczenie polskiego dyplomu.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o przesyłanie dokładnych cv w języku polskim i niemieckim na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „PDE-04”.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Zablokowany