OPERATOR CNC

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
wbs
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2011, 16:28

13 wrz 2011, 10:37

W&BS Rozwiązania Personalne, dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator CNC

Nr ref: CNC/11
Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy:
- Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC [tokarki, frezarki, centra obróbcze].
- Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania wobec kandydatów:
- Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Operatora maszyn CNC.
- Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów technicznych.
- Zdolność posługiwania się przyrządami pomiarowymi [suwmiarki, mikrometry].
- Umiejętność kontrolowania i wprowadzania drobnych korekt w oprogramowaniu.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Zakwaterowanie.
- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV zawierającego informacje dotyczące maszyn i oprogramowania, na jakim Kandydat dotychczas pracował; na adres:
technika@wbspraca.pl

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: CNC/11.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
W&BS Rozwiązania Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zablokowany