MŁODSZY SPECJALISTA D/S KOSZTORYSOWANIA

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
elektro
Posty: 8
Rejestracja: 07 wrz 2011, 10:06

30 wrz 2011, 11:27

Elektro-Futura to zgrany, zorientowany na potrzeby i wymogi Klienta zespół specjalistów, świadczący usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych w budownictwie. Ponad 20 letnie doświadczenie liderów oraz najwyższa jakość prac realizowanych przez Elektro-Futura, to w 100% efekt zaangażowania i profesjonalizmu ludzi, którzy tworzą ten zespół. Od samego początku i za każdym razem skutecznie stawiają czoła nawet najtrudniejszym zadaniom, od projektu do realizacji dla coraz bardziej wymagających Klientów.

OBOWIĄZKI:
- zaznajomienie się z dokumentacją techniczną instalacji elektrycznych,
- odnajdywanie zestawień materiałowych,
- analiza opisu technicznego,
- kontakt z dostawcami w celu przygotowania ofert cenowych (orientacja w ofertach rynkowych) – wysyłanie zapytań ofertowych,
- tworzenie kosztorysu na podstawie projektu lub przedmiaru,
- analiza ofert cenowych, negocjacje z dostawcami,
- uzupełnianie kosztorysu, kontroling, sprawdzanie całości wyliczeń, stworzenie końcowej wartości (wyliczeń)

WYMAGANIA
- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- znajomość programu MS Excel,
- podstawowa znajomość programu Autocad,
- zdolności analityczne, negocjacyjne, organizacji czasu pracy własnej,
- terminowość, dokładność, skrupulatność

Mile widziane:
- znajomość programów Norma, Zuzia,
- doświadczenie w elektromontażu

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
- możliwość awansu ,
- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w miłym i rzeczowym zespole,
- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) proszę opatrzyć numerem referencyjnym i wysłać na poniższy adres. Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych (dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane).
Adres kontaktowy: a.slodkowska@elektro-futura.pl
Numer referencyjny: MSP/10/PO
Termin nadsyłania dokumentów: 14-10-2011r.
Zablokowany