KIEROWNIK BUDOWY MOSTÓW

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
wbs
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2011, 16:28

13 wrz 2011, 10:35

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz budownictwa infrastrukturalnego. Wspierając prestiżowe projekty techniczne oraz największe inwestycje w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta firmy działającej w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, poszukuje pracownika na stanowisko:

woj. podkarpackie
Nr ref. KBM/RZ/11

Zakres obowiązków:
- Planowanie, kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu budownictwa mostowego.
- Zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót.
- Rozliczanie kosztów budów, sporządzanie zestawień zużycia materiałów, prowadzenie dokumentacji budowy.

Wymagania wobec kandydatów:
- Wykształcenie wyższe - inżynier budownictwa.
- Min. 5 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót Mostowych.
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności mostowej.
- Umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej.
- Znajomość pakietu Office oraz MS Project.
- Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności organizacyjne.
- Zdolności interpersonalne.
- Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
- Znajomość procedur FIDIC.

Nasz Klient oferuje:
- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Samochód służbowy, laptop, telefon.
- Możliwość uczestnictwa w realizacji ważnych zadań inwestycyjnych.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: budownictwo@wbspraca.pl w temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: KBP/RZ/11

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zablokowany