Informatyk - programista PHP

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
ilogic
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2008, 16:31

11 wrz 2008, 16:33

Prezentacja firmy
iLogic - Lokalizacja: Trójmiasto ; Ilość pracowników: 6
iLogic to firma informatyczno - konsultingowa działająca na terenie Polski (szczególnie Trójmiasta) i Norwegii. Odbiorcami usług są małe i średnie firmy, które informatyzują procesy produkcyjne, procesy obsługi klientów, a także te które wychodzą ze swoją ofertą do użytkowników globalnej sieci WWW. Oferujemy unikalne usługi takie jak:

* reklama i promocja - dla firm zarejestrowanych w Norwegii prowadzonych przez obywateli polskich oraz działających na terenie: Gdańsk, Gdynia, Sopot
* projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych - dotychczas w firmie stworzyliśmy między innymi: system zarządzający laboratorium, aplikacje do ewidencji badań ginekologicznych, office manager - system zarządzający pracą w małej firmie.
* projektowanie i tworzenie stron www oraz sklepów internetowych
* konsulting - dla firm pragnących zdobyć większą wiedzę na takie tematy jak: MVNO - wirtualny operator komórkowy, procesów biznesowych itp. (mniej)
Projektowanie i tworzenie stron www gdańsk gdynia sopot ilogic.pl

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:
kreatywnej osoby na stanowisko programisty PHP oraz baz danych. Do obowiązków pracownika należy:
- rozwój systemu CMS opierającego się na Joomla
- programowania aplikacji internetowych przy wsparciu - AJAX, PHP, MySQL
- rozwój systemów stworzonych na potrzeby klientów
- tworzenie nowych aplikacji internetowych
- współpraca z grafikami i konsultantem
Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym zespole
- udział w międzynarodowych projektach
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- wyjazdy za granicę

Wymagania
Doświadczenie w budowaniu serwisów www potwierdzone odpowiednim portfolio.
bardzo dobra znajomość:
- PHP, HTML, CSS, CMS, JavaScript
- znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną prace z dokumentacją i poruszanie sie w środowisko Linux
Prosimy o przesłanie CV na adres: mail@ilogic.pl
Kontakt:
tel: +48 58 733 08 30
email: mail@ilogic.pl
Zablokowany