Doradca Klienta ds. Leasingu - oferta pracy

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Monitor
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2009, 15:40

08 kwie 2009, 13:57

Agencja doradztwa personalnego Monitor Gospodarczy Sp. z o.o.,
na zlecenie naszego Klienta, instytucji finansowej pośredniczącej w sprzedaży najlepszych produktów finansowych i leasingowych dla Klientów korporacyjnych i indywidualnych, poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko

Doradca Klienta ds. Leasingu

Nr Ref.: PHL 933

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk, inne

Obowiązki:

- Pozyskiwanie, obsługa, utrzymywanie relacji z klientami (podmioty gospodarcze) zainteresowanymi leasingiem środków trwałych.

- Pozyskiwanie, obsługa i utrzymywanie relacji z dostawcami środków trwałych.

- Współpraca z działem ofert i obsługi handlu.

- Wykonanie planów sprzedaży.

Oczekiwania:

- Przynajmniej 1 rok doświadczenia ze sprzedażą produktów leasingowych.

- Znajomość rynku leasingowego.

- Znajomość produktów finansowych w ramach leasingu.

- Umiejętność pozyskiwania klientów i nawiązywania dobrych relacji z ludźmi.

- Organizowanie sobie pracy, zarządzanie własnym czasem.

- Samodzielność, otwartość, ambicja, rzetelność, chęć nauki, odpowiedzialność.

- Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

- Możliwość uzyskania wysokich prowizji.

- Dodatkowe szkolenia ze znajomości produktów i technik sprzedaży.

- Coaching, imprezy integracyjne, doświadczony zespół gotowy do wzajemnej pomocy.

- Nieokreślony czas pracy.

- Umowa o współpracy gospodarczej.

Ofertę zawierającą CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@mongos.eu

(w tytule wiadomości należy podać nr ref: PHL 933).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Zablokowany