Doradca Finansowy A-Z Finanse SA

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
doradca.finansowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2008, 10:07

10 cze 2008, 10:12

Dzień dobry!

Możliwe że jest Ci z nami po drodze!

Jesteśmy firmą rozwijającą się i mamy duże ambicje. Jesteśmy też pewni swoich umiejętności i przekonani, że wybraliśmy właściwy kierunek.

Jeżeli jesteś podobny do nas, to proponujemy Ci współpracę. Właśnie współpracę - bo nie dajemy stanowisk i etatów. Stwarzamy za to warunki do samodzielnego budowania swojej zawodowej przyszłości w oparciu o pewnego i życzliwego partnera.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

* analiza potrzeb finansowych Klientów i przygotowanie Rodzinnego Planu Finansowego
* oferowanie Klientom kompleksowej oferty inwestycyjnej, ubezpieczeniowej i kredytowej
* podnoszenie świadomości Klientów jako konsumentów korzystających z ofert rynku finansowego
* utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania:

* wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe)
* zainteresowanie rynkiem finansowym i chęć poszerzania wiedzy
* minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
* mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub w bankowości
* umiejętność słuchania i nastawienie na potrzeby Klienta
* umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
* gotowość do założenia działalności gospodarczej
* zaangażowania i entuzjazmu w działaniu

Oferta:

* pracę w rozwijającej się firmie, wprowadzającej na rynek nowoczesne systemy planowania i zarządzania finansami
* cykl specjalistycznych szkoleń ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji i kredytów
* dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych w ramach niezależnego doradztwa finansowego
* motywacyjny system wynagradzania

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
karol.klammer@azfinanse.pl podając w temacie wiadomości miasto oraz stanowisko.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”

Pozdrawiam, Karol Klammer
Zablokowany